Väelaulude õhtud Tom Valsbergi ja Jane Kruusiga

Postitatud 11.09.2013

tk

Jane Kruus ja Tom Valsberg

✼ Väelaulud ehk laulujooga ehk südamelaulud ehk kooslaulmise ringid on viis kuidas rännata läbi laulude võimsalt oma südameruumis ja väes. Läbi laulmise ilusatest asjadest, positiivsest tulevikust, ürgsest väest, maagiast, armastusest, õnnest, maaemast, sisemisest rahulolust ja harmooniast, kutsume me just neid samu kvaliteete endale ligi.

 

 

 

Mis on väelaulud? Vaata allpool olevat videoklippi!

 

✼ Eestis juhib väelaulude õhtuid Indigolaste ansamblist tuntud maailmarändurist muusik Tom Valsberg. Tom on õppinud joogat Agama Joogakoolis Tais, elanud Indias, rännanud üle kahekümnes riigis ja kohtunud&laulnud koos mitmete maailmaklassi väelauljatega nagu Kevin James Carroll, Kailash Kokopelli, Krishna Das, Mirabai&Ceiba. Tom on vedanud väelaulude ringe lisaks Eestile veel Tais ja Indias.

MIS TEHAKSE VÄELAULU ÕHTUTEL?
KAS MA PEAN LAULMA KA?
Istume ringis, oleme kohal ja laulame erinevate pillide saatel erinevate kultuuride väelaule. Amazonase hingerännakute laulud, medicine songs, mantrad, keldi-ja skandinaavia väelaulud, bhajanid jt Tulles väelaulude õhtule annad sa sisemise lubaduse, et sa vähemalt proovid laulda aga võid võtta omale aega algul lihtsalt kuulata. Kui sa seni oled arvanud, et sa ei pea üldse viisi ja selles elus suud laulmiseks lahti ei tee, siis saad kinnitust nagu paljud teised, et tegelikult me oskame kõik laulda ja kogu saladus peitub julguses. Vaid alla 1% inimestest ei pea tõepoolest viisi, ülejäänutel on eksiarusaam iseenda võimekusest.
Karta pole vaja, laulda ei pea oskama, võta kaasa ainult julgus!

KUHU TULLA?
Väelaulud toimuvad Sänna Kultuurimõisas esmaspäeviti alates 30. septembrist 2013

Lisainfo: 55588927 Hendrik Noor

❉ NB! Algus kell 19.00. Palun austage teiste aega ja ruumi ning jõudke kohale vähemalt 5 minutit varem.

❉ Panus on saali rendiks ja vedajate rõõmuks on 3 eurot, lastele tasuta. Kellel niipalju pole, palun rääkige korraldajatega.

❉ Õhtut veavad Tom Valsberg ja Jane Kruus.

╰☆╮
Olen taevane vägi
siin maises kehas
Olen raudse kindluse torn

Lasen koormal kukkuda õlgadelt maha
lasen mõistuse muredest priiks

teenin tõde kuhu tee ka ei viiks

 

Väelaulude õhtuid toetab  Eesti-Šveitsi koostööprogrammi Vabaühenduste Fond ja Kodanikuühiskonna Sihtkapital

468 ad