Soul Sex kursuste sari

Postitatud 16.08.2013

Sänna Kultuurimõisas

oktoober 2013 – detsember 2014

Juhendab Shanti Limnell (Soome)

www.awarenesstherapy.net

shanti

 

Soul Sex kursuste sari on sulle, kui sa soovid oma ellu veel rohkem lähedust, rõõmu, naudinguid ja ehedust ning oled valmis laotama end lahti kõige selle ees 🙂

Kursuste sari koosneb viiest osast. Kursustele võid tulla üksi ja koos partneriga.

 

Soul Sex on seks, mis ei ole sooritamine või mingi eesmärgi taotlemine, vaid kogu su olemus võib lõdvestuda ja nautida ühtesulamist partneriga. Piirid hajuvad ja ”taevas avaneb”. Seksile järgneb sügavam rahulolu, rahu ja armastus kahe inimese vahel. Seks muutub Armastuseks.

I kohtumine

Soul Sex Intimacy

11.-13. oktoober 2013

Intiimsus. Sellel kursusel kõrvaldame tõkkeid läheduse eest. Vaatleme oma hirme ja häbitundeid, suhteid enda ja kehaga. Õpime märkama ja väljendama oma piire ning vajadusi. Me kõik oleme aktsepteerimise, läheduse, armastuse ja naudingu väärilised!

 

II kohtumine

Soul Sex Bliss

6.-8. detsember 2013

 

Õndsus. Sel kursusel vaatame enda sooritusvajadust. Loobudes seksis sooritamisest, saad olla lähemal partnerile ja ka oma naudingule, võid rahuneda ja leida aeglusest ning lõdvestumisest piiritu naudingu. Virgestud ja suudad tunda rohkem ning uuel moel. Armatsemises kaob ajataju ja lõõgastud oru-orgasmi õndsuse lainetel!

 

III kohtumine

Soul Sex Ecstasy

7.-9. märts 2014

 

Ekstaas. Kui oled vabanenud seesmistest tõketest, sooritamisest, läheduse hirmust jm ning leidnud suurema läheduse ja su energia saab armatsemisel vabamalt voolata, võid ka oma energiataset tõsta üha kõrgemale. Sellel kursusel tutvume energia-orgasmidega.

IV kohtumine

Soul Sex Magic

9.-11. mai 2014

Maagia. Seksis on väge! Armatsemise abil võib tõsta energiat ja suunata selle teatud asjadesse või eluvaldkondadesse, kuhu soovime muutust. Sel kursusel õpime, kuidas teadlikult tõsta energiat ja kuidas luua oma tseremooniaid erinevaks otstarbeks.

V kohtumine

Sacred Soul Sex

12.-14. detsember 2014

Pühadus. Seks on püha ja raviva toimega! Armatsemisest võib saada su regulaarne vaimne harjutus või meditatsioon, mis loob tasakaalu, annab elujõudu, energiat ja elurõõmu! Sellel kursusel õpime, kuidas ühendada seks ja meditatsioon tähendusrikkaks vaimseks teeks, kus keha on su tempel ja nauding su palve!

 

 

 

Kursuse tasu: 1 nädalavahetus 150.- (õpetajale); 50.-(majutus ja toitlustamine). Peale kolmandat kursust on hind 120.- , lisaks majutus ja toit.

Ettemaks õpetajale:

Awarenesstherapy: FI79 5549 6620 0470 13, BIC: OKOYFIHH, aadress: Vimonbölentie 227, 10600 Tammisaari.
Meenutuseks, et internetipangas on soodsaim valida Euroopa makse ehk SEPA makse (Single Euro Payments Area), kus ülekandetasu vaid 0,38 eurot.

Ööbimine Kultuurimõisa ruumides madratsitel (palume kaasa võtta enda voodipesu). Toitlustab Kultuurimõisa haldjas-kokk Sille tavapärase erilise värvilise vürtsika taimetoiduga.

Rohkem infot ja registreerimine: kultuurimois@kultuuritehas.ee või 555 88 929 (Kadi)).

Sänna Kultuurimõis: www.kultuurimois.kultuuritehas.ee

Korraldajad jätavad endale õiguse valida osalejaid vastavalt grupi dünaamikale ning muuta kursuste toimuse kuupäevi, kui see on vajalik.

 

 

468 ad