Loovusring Leiutajate Külakoolis

Postitatud 6.09.2013

Leiutajate Külakoolis Sännas algavad sügisel huviringid, mis esmajoones mõeldud just lastele vanuses 6-11 aastat.
Neljapäeviti kell 16 laste loovusring Sille Seeri käe all. Loovusring toimub Sänna Kultuurimõisas.
Sille kirjutab iseendast ja loovusringist nõnda:
 Minu nimi on Sille. Olen olnud laste loovuse-ja kunstiringi õpetaja neli aastat Tartu Midrimaa lasteaias. Ise hakkasin loova tegevuse vastu huvi tundma paariaastaselt ning olen ilmselt esimestest pliiatsikriipsudest peale andnud ennast jäägitult kunstile. Olen õnnelik inimene, sest minu jaoks käivad mu hobid ja töö käsikäes.IMG_1720
Olen lõpetanud Tartu Kunstikooli. Omast kirjust loometegevusest pean olulisimaks töötamist Rootsi-Saksa tsirkuses Madigan, aastatepikkust kogemust juhtides oma dekoratiivse kunstiga tegelevat firmat Artmoments, seinamaalingute tegemist erinevates Eesti klubides ja asutustes ning 9 aastast koostööd Midrimaa lasteaiaga.
Minu tundides lastega pööran erilist tähelepanu lapse isiksusele ning õhutan neid olema loomingulised. Ôpime kasutama erinevaid materjale ja tehnikaid ning õiget tööriistade käsitsemist. Teeme individuaalset tööd ja ühistöid ja sissejuhatavat tutvust kunstiajalooga. Ja jätame kindlasti  aega tõsise kunsti tegemise kõrvalt, et teha natuke krutskeid!
…………………
Ühe korra osavõtutasu on 2 EUR. Tasumine koha peal. Võib maksta ühe tunni kaupa või terve kuu eest.

 

Vanematel on võimalik huviringi ajal aega veeta Sänna Teenuskeskuses, kus sellel ajal on avatud raamatukogu, ökopood ja pesupesemise võimalus. Teenuskeskuse köögist on võimalik soetada endale maitsev kohv või tee.

 

Rohkem infot: 555 88 929 (Kadi) või kultuurimois@kultuuritehas.ee

 

Projekti rahastab Eesti-Šveitsi koostööprogrammi Vabaühenduste Fond ja Kodanikuühiskonna Sihtkapital

 kysk

Sänna Kultuurimõis
Sänna, Rõuge vald
Võrumaa
555 88 929
www.kultuurimois.kultuuritehas.ee

Related Posts

Tags

Share This

468 ad