Joonista end Taevarajale!

Postitatud 4.02.2013

Kasuta võimalust osaleda matkal läbi meie päikesesüsteemi!
Sänna Kultuurimõis kutsub kõiki Võrumaa koole osalema aktsioonis Päikesesüsteem – minu kosmiline kodukant”
Kümnel Võrumaa kooli klassil on võimalus osaleda tasuta ekskursioonil Sänna Taevarajal läbi meie päikesesüsteemi (Päike, Merkuur, Veenus, Marss, Jupiter, Saturn, Uraan, kangematele matkajatele ka Neptuun).
Ekskursiooni käigus omandatakse kogemuslikult teadmised meie päikesesüsteemist, galaktikast ja universumist laiemalt. Arutletakse meie planeedi bioloogilise mitmekesisuse unikaalsusest võrdluses teiste planeetidega. Matkajuht juhib tähelepanu loodushoiu tähtsusele kosmilises kontekstis. Matka pikkus Päikesest Uraanini (piknikupaviljon) on ca 2,5 km, mille läbimine võtab 3 h.
Matkale järgneb tervisliku toitumise õpituba “Maailmapäästja pitsa”, (samuti tasuta)
Õpitoas räägitakse tervislikust toitumisest ja iga osaleja saab endale valmistada kohalikust toorainest maitsva ja tervisliku “Maailmapäästja” pitsa. Pitsasid küpsetatakse Kultuurimõisa itaalia-stiilis puuküttega pitsaahjus (aias). Tule ja koge, et maailmapäästmine võib olla maitsev.
Mida peab tegema, et saada osalemisvõimalust ekskursioonil ja toiduõpitoas?
Ootame vabas vormis kosmose-teemalisi kunstiteoseid, mis teostatud kogu klassiga. Teosed palume saata postiga või tuua Sänna Kultuurimõisasse.
Postiaadress:
MTÜ Sänna Kultuurimõis
Päikesesüsteem
Sänna küla
Rõuge vald
Võrumaa
66710
Osalejate vahel valitakse välja 10 klassi, kes saavad selle suurepärase võimaluse osaliseks.
Toetab Keskkonnainvesteeringute Keskus

Related Posts

Share This

468 ad