“Tõde ja õigus”

Postitatud 4.08.2022

Taaselustame traditsiooni vaadata Sänna kultuurimõisa suures saalis väärt filme! Sel suvel on meie saal muudetud diivaneid täis kinosalongiks: filmipäevadel on avatud põnev kohvik, iga kord veidi erineva toiduvalikuga, nii et filme saate vaadata toiduelamuste saatel, diivanil-tugitoolil mõnuledes.
20. augustit, taasiseseisvumispäeval ootab teid Sänna mõisas kohvik talutoiduga, alates kella 18st.
Edasi, alates kell 20 tähistame 20. augustit “Tõde ja õigus” filmi vaatamisega. See film suurt tutvustamist eestlasele ei vaja, aga siiski, paneme siia treileri-tiiseri:
Kinopilet maksab 5 eurot. Lapsehoidu me kinoseansi ajal ei paku, lapsed on kaasas vanemate vastutusel.
Pärast filmiseanssi on meie külaliseks Viljandi Kultuuriakadeemia rahvusliku ehituse endine kauaaegne õppejõud Priit-Kalev Parts, kes korraldas hiljuti süvakohanemise õppuse, mida võiks nimetada ka “talupojatarkuste intensiivkursuseks ökokriisi ajastul”. Arutame: mida on meil õppida “Tõe ja õiguse” aegadest? Priit-Kalev Partsiga veab vestlust Sänna raamatukogu uus hoidja Epp Petrone.
Nimelt on Sänna Kultuurimõisa raamatukogul alates juulikuust uued hoidjad – Marit Heinsoo ja Epp Petrone – ning raamatukogu on kinosalongi päevadel avatud kella 12st kuni kella 20ni.
Kohtumiseni! Tulge raamatukokku, tulge kohvikusse, tulge kinno ja siis vestlema… Ja tulge laulma ka: öö lõppeb eestikeelsete laulude ühislaulmisega.

Related Posts

Tags

Share This

468 ad