Tantsuga uude aastasse

Postitatud 11.01.2019

Sänna Kultuurimõis

20. jaanuar kell 11.00-16.30

Juhendaja Külli Hansen

 

Üks aasta, üks tants ja üks elutantsulaine on taas saanud läbi ning uute alguste tuuled on vaikselt loksutamas eluookeani ja puhumas vahtu meie järgmise aasta elulainete harjadele.

· Kuidas me tantsime sel uuel aastal?

· Kuidas me voolame kaasa lainetega?

· Kas õnnestub meil püsida laineharjal ja lasta ennast kanda, mängelda vetevahus, tunda tuuli oma juustega mängivat ning kuulda nende sosinaid kõrvus kohisemas?

· Või löövad tormilained meie peade kohal kokku ja jääme õhku ahmides jõuetuna vajuma?

· Kui palju me üldse suudame suunata suure mere laineid või valida, kuhu poole tuuled meid kannavad?

· Kuidas me teame, kas peaksime valima surfamise laineharjal või triivima vastuvoolu?

Nii palju küsimusi – ja ei ühtegi etteantud vastust.

Ometi on tarkust ja teadmiseid, mis toimivad ning toetavad meid iga ilma ja tuulega ning igasugustes elulainetes. Mida teha siis, kui valikud on keerulised?

· Olla kohal.

· Olla oma kehas ja hingata. Liikuda või tantsida kogu keha ja tähelepanuga.

· Olla koos teistega ja teada, et toetus ja mõistmine, andestus ning armastus on siinsamas lähedal, ühe palve kaugusel.

· Olla ise see, kes andestab, kes kuulab ja püüab mõista, kes armastades ehitab ning uskudes loob. Kes teeb seda kõike esimesena.

Tantsime sel päeval koos oma uue aasta tähendamissõnaga.

Mis on see sõna, mõte või punane joon, mis saab läbima sinu uut aastat? Mõtle ja vali üks eesmärk, sõna, soov, unistus, arengutee või oskus, mida soovid arendada või saavutada aastal 2019? Tantsime seda koos nii, et iga üksik soov ja igatsus kasvaks ning saaks jõudu meie ühisest jagatud väest. Iga erinev killuke, mida igaüks meist tantsuringi toob, saab osakeseks mustrist, millest me saame ammutada kaasa ideid, toetust, kindlust, sügavust või julgust oma järgmisesse aastasse.

„Ära karda!“, ütlevad inglid piiblis, iga kord, kui nad kellelegi juurde ilmuvad ning alati toovad nad endaga kaasa muutuseid.

Ära karda elumere laineid, pigem õpi surfama või tõuse kõrgemale ning lenda lainete kohal!

Ära karda soovida ja unistada!

Oled alati hoitud, juhitud ja toetatud!

 

Külli

Lisan kaunile kutsele, mida Külli kirjutas, ka praktilise info. Riietus on tavapärane – sokid, erinevad kihid ja pleed või kampsun. Palun võtke kaasa ka villased sokid ja/või sussid.
Lõunaks võib igaüks midagi meelepärast lauale kaasa võtta, nt koduküpsetatud leiba, karaskit, erinevaid leivamäärdeid, hapendatud köögivilju, salatit… Kuulame oma keha ja alustame aastat tervislikult 🙂
Kohapeal pakume soojaks köetud tuba ja soojandevat talveteed.

Kuna Külli tuleb ekstra selle kohtumise pärast nii kaugelt kohale, arvan, et võiksime teha väikese annetuse tema kütusekulude katteks, nt 10-20 eurot inimese poolt (igaüks oma võimaluse ja tunde kohaselt). Samuti tuleb maja ruume eraldi kütta, ja kütet kulub praeguste krõbedate talveilmade juures palju, pean selleks kedagi paluma. Laup-pühap on Sänna Kultuurimõis talvehooajal muidu suletud. Seega oleks kena jätta ka maja pererahva toetuseks nt 10-12 eurot mõisapoes olevasse karbikesse, anname need pärast üle.

Kohtumiseni!

Marianne

Tel. 58122027

Related Posts

Tags

Share This

468 ad