Tantsu- ja liikumisteraapia koolitus. Vaikus.

Postitatud 25.09.2018

Oma pika, terve aasta väldanud tantsulaine lõpetame vaikuse rütmis. Sageli mõistetakse vaikust kui rahu, meditatsiooni, unenägudes viibimist, unistamist. Tegelikult on vaikus kui valge värv, milles on olemas kõik teised värvid ja lõputud kombinatsioonid erinevatest värvitoonidest ja nende segudest. Vaikus on just selline, nagu sa ise selle endale teed. See on pigem kokkuvõtete tegemise ja iseendaga rahu leidmise aeg ning selle käigus võivad tõusta üles mälestused ja meeleolud. Vaikus toob leppimise ja sisemise rahu.
Sellel nädalavahetusel läheme tagasi kogu kursusesse ja taaselustame mõned lemmikharjutused. Pühendume täielikult iseendale. Tantsime ja hoolitseme üksteise keha eest läbi massaaži ning erinevate kehaliste hoolitsuste. Toetame üksteise hinge- ja enesepilti. Jagame enda naiselikkust ja võtame vastu hoolitsusi teistelt. Saad teada, mis on 5 rütmi massaaž ja millised on meemassaaži erinevad tehnikad.
Mida kaasa võtta?  
– Valgeid riideid
Seekord lähme külla inglitele ja kutsume neid enda juurde. Ole valmis kohtuma inglitega, kes sind igapäevaselt saadavad ning nägema, missugused nad on. Kas nad on pigem pisikesed ja vallatud või suured, vägevad ning võimsate kaitsvate tiibadega?
Muusikat
Palun sul otsida muusikat, mida kuulates leiad enda sisemise tasakaalu ja mis teeb sind naisena, inimesena hingesuuremaks. Võid ise otsustada, mida see sinu jaoks tähendab ning kas see on pigem mänguline ja hoogne rütmimuusika või pigem meditatiivne. Eesmärk on, et seda lugu kuulates ja selle järgi liikudes saad olla tasakaalus ning kerguses.
Muusikariistu
Muusikariistade all ei mõtle ma viiulit või puhkpilli, vaid erinevaid heli tegevaid esemeid. Ole loominguline ja leia oma kodust kellukesi, helikausse, vilepille, parmupille või lihtsalt toredalt kolisevaid potikaasi. Kui see osa läheb tulles meelest ära, saad laenata häält tegevaid asju ka Sännast.
Vaikuse laagrisse ootame eelkõige kõiki neid, kes on juba varem tantsurännakutel osalenud. Samas, kui tunned, et see on just see, mida oled kaua oodanud, võta meiega julgesti ühendust. Hoiame südamed ja ruumi avatud veel 1-2-le uuele inimesele, keda see kursus kõnetab.
Seekord anname kätte ka tunnistused kõigile osalejatele nende moodulite kohta, mis nad on läbinud.
Kursust juhendab  Külli Hansen (tantsuterapeut, koolitaja, EBS-i õppejõud).


Kursus toimub Võrumaal, Rõuge vallas, Sänna Kultuurimõisas: https://www.kultuurimois.ee/  
Majutumine mõisa külaliskorterites: https://www.kultuurimois.ee/kulaliskorter/
Toitlustamine – maitsev ja tervislik taimetoit, mida valmistab meie imeline kunstnik-kokk Sille Seer (OÜ Kokakunst).
Alustame reede õhtul kell 19.00, aga tule kohale juba varem. Laupäeval ja pühapäeval alustame kl 10 ning kursus lõpeb pühapäeval kl 16. paiku.
Ühe kursuse hind on 155 eurot (sisaldab õpetajatasu, toitlustamist, majutust). 
Varajasele registreerujale (kuni 25.okt!) soodustus 136 eurot, ilma ööbimiseta 126 eurot.
Osalemissoovi kinnituseks palume tasuda registreerimistasu 50 eurot: 
a/a EE521010220104409018 (SEB) MTÜ Sänna Kultuurimõis

Selgitusse palume märkida: Tantsuteraapia Vaikuse laager 2.-4.nov.2018

Info ja registreerimine:
581 22027
marianne.suurmaa@gmail.com

Related Posts

Tags

Share This

468 ad