Ravimtaimemeditatsioon Maret Makkoga

Postitatud 15.08.2019

Sänna Kultuurimõis

27. august kell 12-15

 

Loodus on meie kõige lähem abimees ning ravimtaimed märkamatud kaaslased, kes oskavad meid rasketel hetkedel aidata ja ravida, kui lubame neil oma väge meie heaks kasutada. Koos Maret Makkoga on võimalik astuda ravimtaimede salapärasesse maailma teisipäeval, 27. augustil kl 12.00 Sänna mõisa aias.

Maret Makko on kirjutanud raamatud “Väikese taimetarga 12 saladust” ning Kati Lumistega kahasse koostatud “Maret Makko taimeravi”. Ta on pidanud apteekri ametit ligi 40 aastat, ning on läbi elu tegelnud taimedega: teadmisi taimemaailma kohta andis talle ravitsejast ema ning elu looduse keskel Pärnumaal. “Sain teada, et taimedel on infoväli. Kui oled võimeline seda nägema ja kuulma, pole õpikuid vaja, lihtsalt tead. Kui tekib küsimus, leiad kohe vastuse,”
Juba kümmekond aastat on Maret jaganud ravimtaimekoolitusi ning on tegev ka Lilleoru vaimses keskuses. Lisaks on Maret krija-jooga praktik.

Keskpäevane koosviibimine toimub mõisa aias, kus kuulame Mareti mõtlustusi, nõuandeid, mediteerime ning loome taimedega isikliku vahetu kontakti.

Autorilt saab soetada raamatu “Väikese taimetarga 12 saladust”
Osalemistasu on annetuslik.
Kestvus ca 3 tundi.

Lisainfo: 56227511

Related Posts

Tags

Share This

468 ad