Qi gong täiskasvanutele

Postitatud 6.10.2014

Kolmapäeviti kell 18.oo toimub Sänna Kultuurimõisas Qi gong´i treening. Esimene kogunemine on kolmapäeval, 8. oktoobril. Qi gong´i õpetab Jaapani päritolu Havail elav ameeriklane Jigaku Ryan Nakade. Osalustasu on 3-5 eurot vastavalt võimalustele. Treening toimub 18. novembrini. Treening on täiskasvanutele.

Osalemiseks palume registreerida: kultuurimois@kultuuritehas.ee või 555 88 929 (Kadi).

Qi gong on iidne ravisüsteem Hiinast, kandes endas mitmekülgset kasulikku toimet.
Kasutades hingamist, kujustamist ning pehmet liikumist, tärkab meis universumist voogav raviv energia, mõjudes rahustavalt nii kehale kui meelele.
See kursus kätkeb endas ka Wing Chun’i algõpetust, mis näitleja Bruce Lee poolt tuntuks saanud kungfu stiil.Jigaku

Jaapani päritolu Havail elav ameeriklane Jigaku Ryan Nakade on õppinud joogateraapiat ja idamaised ravimeetodeid Ananda kolledžis Ameerikas. Ta on sertifitseeritud jooga ja ayurveeda õpetaja ning on lõpetamas oma veeda astroloogia (sünnikaardi koostamise) õpinguid.

Üle nelja aasta on Jigaku juhendanud joogalaagreid Kalifornias, Oregonis ja Havail, olnud budistliku psühholoogia ja väelaulude õpetaja.

Praegu elab Jigaku Havail ja on seal tegev jooga, väelaulude ja meditatsiooni juhendajana.

Jigaku ema on budistlik preester ja ta ise on teadlikult huvitunud vaimsetest teemadest alates oma teismeeast. Elukogemused on viinud teda silmitsi küsimustega kannatusest, eluülesandest, õnnest ja õnnestumistest.

Sellest ajast peale on ta põhjalikult õppinud ja uurinud erinevaid vaimseid traditsioone nagu jooga ja budism, sealhulgas omandanud oskusi meditatsiooni, ravimise, astroloogia, Tai Chi, võitluskunstide ja jungiaanliku psühholoogia kohta.

 

 

Kaaskysk (1)rahastab Eesti-Šveitsi koostööprogrammi Vabaühenduste Fond ja Kodanikuühiskonna Sihtkapital

Related Posts

Tags

Share This

468 ad