Õppekäigud Leiutajate Külakooli

Postitatud 21.10.2014

Tere tulemast Leiutajate Külakooli!

Alates käesolevast õppeaastast tegutseb Sänna Kultuurimõisas Leiutajate Külakool!  See on meie aja laste kool, kus hägustuvad piirid kooli kui institutsiooni ja päris elu vahel. Selles koolis õpivad lapsed kuulama oma südamehäält ja sealt peituvaid unistusi, mis aitavad meil õppida tundma oma piiritut potentsiaali ja elu kutset. Veel õpitakse oma unistusi ellu viima ja kogetakse sellega kaasnevat õhinat ja pingutust, hingerahu ja väsimust. Kirjutama ja lugema õpivad lapsed oma ajalehte luues, tegevusplaane kirjutades, maastikumänge mängides, uurimustöid koostades, õppekäikude jaoks vajalikku infot kogudes.  Matemaatikat õpitakse rändkauplust pidades, oma puuonni kavandades ja ehitades ning inglise keelt Havailt pärit külalisõpetajalt.
Kui sa tunned kutset ja huvi tulla külakooli lähemalt kogema ja avastama, siis kooli juures tegutsev õpetajate seminar EHE (Eesti Hariduse Edendus) ootab sind koos oma kolleegidega õppekäigule Leiutajate külakooli.

Õppekäik “KOOLIPÄEV LEIUTAJATE KÜLAKOOLI MOODI”
Saad kogeda, kuidas algab koolipäev Leiutajate külakoolis ning arutleda meie aja laste õppimise ja õpetamisviiside üle.

Õppekäik “KUIDAS MÕISTA JA TOETADA MEIE AJA LAST?”
Saad võimaluse mõtiskleda meie aja lapse vajaduste ja ainulaadsuse teemal, leida võimalikke lahendusi laste arengu ja potentsiaali avanemise toetamiseks viisil, mis võimaldavad sul olla tasakaalukas ja hingerahulik.

Õppekäik “EHE JA TEADLIK TÄISKASVANU”
Saad avastada vastuseid küsimustele: kes ma olen? kuidas säilitada meelerahu erinevates eluolukordades? kuidas elada teadlikumat ja ehedamat elu iseendana? ning selle kaudu toetada meie õpilaste ja laste elu.

Õppekäigud kestavad orienteeruvalt 2-3 tundi. Osalejate arv on kuni 20 inimest. Osalemise tasu grupile on 135 eurot. Õppekäike juhendavad Leiutajate Külakooli direktor Kersti Türk ja/või südaõpetaja Hendrik Noor. KERSTI
Külasta ka meie kooli blogi: Leiutajate Külakool

Related Posts

Tags

Share This

468 ad