“Muusika maitse”: muusikat valib ja lugusid pajatab Sarvamitra

Postitatud 26.02.2013

09. märtsil kell 19.00

“Muusika maitse” on Sänna raamatukogu üritustesari, mille käigus kuulatakse muusikat ja räägitakse lugusid, mis seotud mängitava muusikaga. Neid rännakuid helis ja elus juhendavad hoolikalt valitud tegelased, kel on mida jagada.

“Muusika maitse” aitab propageerida Sänna raamatukogu vinüüliriiulit ning väärtustab muusika kuulamiseks võetud aega.

Sarja avalöögi annab Sarvamitra.

Sarvamitra

Sarvamitra on korduvalt Sännat külastanud ning juhendanud meditatsiooniõhtuid, loova kirjutamise õpitubasid, wabi-sabi laagrit ja palju muud.

Kui Sarvamitra avab suu siis tõenäoliselt tuleb sealt midagi põnevat, kui avab plaadikoti siis ta ei tee seda niisama. Vihjeks olgu öeldud, et Sarvamitra elu heliribal on kindlasti esindatud Leonard Cohen.

Sarvamitra:

Aga see publik?

Kuidas ma saan kujutleda ette selle publikku?

Kes ma üldse olen nendele, kes tulevad mind kuulama, ja miks minu muusikavalikud peaks olema nende jaoks huvitavad, ja veel et nad peavad midagi minu elust ja mõtetest kuulama?

Midagi seletusi sellest, kuidas ma mõtlesin ja kuidas ei saanud aru ja võib olla tundus, en mingil moel sain aru, aga polnud väga kindel?

Kas ma olen mingi tyyp Soomest, kes siin vahepeal külastab, voi olen suur guru budistliku õpetustega ja meditatsioonitega (millest me kuigi sel õhtul ei räägi, sest on muusikaõhtu), või hoopis olen eksinud Vahemeremaadest Ultima Thuleni, siiamaani olen väga kannatannud külma ja pimeda pärast, ja nüüd vaatan, kuidas saaks hakkama Baltiriikides, et nihkuda aeglaseld lõunapoole?

Toetab Eesti-Šveitsi koostööprogrammi Vabaühenduste Fond ja Kodanikuühiskonna Sihtkapital

Related Posts

Share This

468 ad