Meeste rännak – Vennad ja Vägi

Postitatud 12.02.2019

22.- 24. märts 2019

Me oleme mehed – see tähendab – me oleme Vennad. Vend saab olla ka siis kui ei ole veresugulust. Vennaks olemise saad valida Sina. Kuidas olla vend kõikidele meestele ja kuidas näha kõiki mehi vendadena. See on kogemus ja otsus minu elus, milline mees ma tahan olla.

Seekordne rännak on loodud meestele, kes julgevad kogeda ja kohtuda oma väega. Kes julgevad lahti öelda konkurentsist. Armutust konkurentsist, mis meid meestena sisemiselt ja välimiselt hävitab. Me jõuame kohta, mis meid meestena ühendab ja mis loob meist vennad. Sellest tekib vägi ja ühendus, mis ei muutu ka siis kui naised on ruumis. Me õpime märkama lihtsust, mis on meie ümber ja meie sees ning kuidas me saamegi liikuda igapäevaselt lihtsuses. Meie meestena loome lihtsust.

See rännak on meestele, kes julgevad olla uudishimulikud ja leida uusi väekanaleid nii endas kui enda ümber. Õpime märkama loodust ja kuidas loodus saab meid mehena toetada meie teel. See rännak on kindlasti mõeldud ka nendele meestele, kes tunnevadki ennast hästi oma väes – see ongi see koht, kus tulla ja olla ning jagada. Lubada endal olla uudishimulik ja leida endas veel midagi.

Selles laagris me liigume kontaktis loodusega ja üksteisega – toetame üksteist vendadena. Istume ringis ja seisame ringis – see loob ühisvälja, milles oleme võrdsed. Kuulame üksteist ja jagame enda kogemusi – ruum on hoitud ning turvaline. Lisaks kinnistame oma päevased praktikad õhtuse saunarituaaliga.

Sel korral on meie rännakut toetamas ka kevadise pööripäeva energia. Kevadine pööripäev on tasakaalu punkt, kus päev ja öö on ühe pikkused. See on võimalus, kus kuulata loodust ja õppida seda tegema igapäevaselt – ka loodus toetab meid meie igapäevastes sammudes oma lihtsuses – õpime seda märkama.

Selles laagris sa õpid:
* Leidma üles iseenda julguse mehena
* Austama iseennast ja teisi
* Ennast avama ja teisi kuulama
* Õpid tundma oma keha läbi muusika
* Õpid hoidma ruumi ja kuidas luua turvalist ruumi enda ümber
* Saad kontakti rituaalidega ja kuidas neid luua
* Õpid vastu võtma endas õrnuse, mis on mehe tugevus

OSALUSPANUS: usaldades oma sisetunnet ja võimalusi on 175 eurot (see kuulub ruumi ja rituaali loojatele, lisaks ka sooja toa ja mõnusa kõhutäie eest kahel ööl ning kolmel päeval).

Algab reedel alates kl 17.00 ja lõpeb pühapäeval kl 14.00

REGISTREERIMINE: osalejaid ootame kuni 15 meest. Palun anna teada enda tulekust hiljemalt 15. märtsiks 2019 e-posti teel: teadlikmees@gmail.com

Kui oled otsustanud tulla, siis palun registreeri ennast ning tasu ettemaks 50€ Teadlik Mees OÜ kontole Swedbankis EE972200221022585531, selgitusse Meeste Rännak. Ettemaks kinnitab su tulekut ja on tagastamatu, kui sa miskil põhjusel siiski tulla ei saa.

Kui sa pole valmis, siis ära heida meelt, sinu juurde tuleb võimalus siis, kui on õige aeg.

Küsimused: marek@yle.ee või telefonile 5101681

Sündmust veavad eest: Marek Koit ja Raivo Juhanson

Related Posts

Tags

Share This

468 ad