Meditatiivne kontsert

Postitatud 21.01.2019

Meditatiivne kontsert — Simo Santeri Virtanen

29. jaanuar kell 19.00

Sänna Kultuurimõis

 

Vana aja astronoomid on öelnud, et universum laulab meile – kogu tähistaevas heliseb läbi oma kosmilise harmoonia.
Simo Santeri Virtanen on uurinud helide tervendavat mõju inimesele ja kutsub teid kaasa helirännakule. Meditatiivne kontsert toimub gongide, kristallhelikausside ja paljude teiste muusikainstrumentidega. Lisaks pillidele on kasutuses inimhääl, mis loob otsese ning vahetu kogemuse kuulaja ja esineja vahel.
Inimesed kuulavad kontserti lamades pikali asendis, soovitatav on oma olemine võimalikult mugavaks teha – helid lähevad otse kehasse, masseerides igat keha rakku.

Helid aitavad leevendada stressi, tervendada keha ning lülitada tavateadvuse välja. Heliteraapia on teaduslikult uuritud valdkond, mida rakendatakse osades riikides ametlikes meditsiiniasutustes.
Gongi ja kristallkausi helid mõjutavad ajulaineid, muutes kuulaja teadvuse seisundit. Erinevatel sagedustasanditel olles kogeme maailma eri moodi. Mida kõrgem on sagedus, seda avaram on vaade ja võimaluste ring. Avanevad uued perspektiivid ja ärkab loominguline meel. Kogeme ühtsustunnet teistega, tekib suurem mõistmine ja probleemidele leitakse lahendused. Läbi töötubade, kontserdite ja muusika aitab Simo Santeri tõsta inimeste sagedust. 

Simo Santeri Virtanen kirjutab: “Puhas mõte on võimeline liigutama tähti ning looma uusi universumeid. Inimvõimed on palju suuremad, kui tühipaljad ekraanid ja mürisevad masinad.
Õigeid helilaineid kasutades on võimalik mõjutada mateeria tuumolemust ehk luua füüsilises reaalsuses oma soovitud tulusi, kuid seda saab teha ainult läbi puhta mõtte.
Puhas mõte on kantud armastusest.
Osa inimestest on pikka aega maganud ja ennast unustanud. Õnneks saab igaüks oma elu igal hetkel muuta.”

Osalemine: 5-10 eurot (annetuslik)

Related Posts

Tags

Share This

468 ad