Loov kirjutamine: “Hunt uksel”

Postitatud 4.03.2013

 

9. märtsil kell 13.00

Sänna kirjandusklubil on hea uudis: jätkame loova kirjutamisega Hunt uksel koos Sarvamitra ja Maarika Markiga.

Hunt uksel kirjutamisharjutused on loodud selleks, et tuua kujutlusvõime vabadus inimese igapäevaellu. Kujutlusvõime rikkuse ja igapäevaelu ühildamine võib ravida ja jõudu

Maarika, Sarvamitra, hunt ning loovkirjutajad 2009. aasta suvel

anda, värskendada armastust elu vastu ja tuua muutusterohkeid taipamisi ellu ja inimsuhetesse. Õpitoas on tähtsal kohal sõprustunde ja usalduse loomine. Tavaliselt areneb Hunt uksel sessioonidel kiiresti vaba suhtlemist toetav õhkkond. Selline õhustik annab osalejatele julgust proovida erinevaid väljendusviise ja avaldada vabalt mõtteid, ilma et peaks kartma hukkamõistu või kohatut kriitikat.
Sarvamitra eestvedamisel on sarnaseid õpitubasid toimunud Eestis ja Soomes 2002st aastast alates. Sännas on Sarvamitra juhendamas käinud mitmel korral: 2010. aasta augustis ökokogukondade kokkutuleku ajal ning 2009. aasta juulis vedas ta Kultuurimõisas 3-päevast laagrit. Aastatel 2011-2012 toimus ridamisi kokkusaamisi kirjandusklubi tegevuse raames.
Marika Mark on Tartus Jaan Poska Gümnaasiumis eesti keele ja kirjanduse õpetaja ning tegutsenud kirjutamisõpetajana juba aastaid.

Loova kirjutamise õpitoas osalemiseks ei ole vaja eelnevat kogemust ja kirjutada võib endale meelepärases keeles.

Võta kaasa vihik (kaustik, märkmik) ja kirjutamisvahend ning midagi mmm-head-paremat teelauale.

Tasu 2 eur.
Toetab Rõuge Vallavalitsus ja Eesti-Šveitsi koostööprogrammi Vabaühenduste Fond ja Kodanikuühiskonna Sihtkapital

Related Posts

Tags

Share This

468 ad