Külakooli laste mustkunstietendus

Postitatud 11.04.2018

Leiutajate Külakooli laste mustkunstietendus

Mustkunst on lahe! Kindlasti nõustuvad selle lausega väääga paljud inimesed:-)

Kel on vähegi soovi tuua oma imelisse ellu rohkem trikitamist, rohkem mustkunsti, selle soovi saame meie siin Sännas täita.

Külakooli lastel on talve jooksul trikitamistega sündinud vahva mustkunstietendus, kus huvitavad mustkunstitrikid vahelduvad tsirkuse-trikkidega ja vastupidi. Asjad kaovad ja ilmuvad — on sõrmeosavust, õhus hõljumist, aga ka žongleerimist, üksrattaga sõitu ja palju muud lusti ja rõõmu. Isegi maailmakuulus maag Rafael on oma enneolematu trikiga kohal!

Ükski etendus pole eelmisega sarnane, sest kogu etendus sünnib koha peal koos publikuga:-)

Kellel isu mustkunsti-lusti järele, võtku julgelt meiega ühendust, et leppida kokku päev ja kellaaeg, millal soovite meile Sännasse tulla. Kes soovib, võib tellida meilt peale etendust mõne trikitamise õpitoa; kes soovib, võib tellida ühise pitsasöömise õpitoas „Maailmapäästja pitsa“; kes soovib võib tellida juhendatud astronoomia-alase matka Sänna Taevarajal „Minu kosmiline kodukant – meie päikesesüsteem“; kes soovib võib paluda külastust Leiutajate Külakooli või hoopistükkis meie armsasse raamatukokku.

Kontakt: 555 88 927 (Hendrik) või 555 88 929 (Kadi) või kultuurimois@kultuuritehas.ee

Etendusel osalemine on annetuse alusel (kokkuleppel). Kogu tulu koguvad Külakooli lapsed ühiskassasse, et teostada oma unistus sõita ekspeditsioonile ning uurida lähemalt maailma-ookeani elu ja olu projektis „Kuidas elad, ookean? Kui suur on minu vesine jalajälg?“

Elu on tsirkus. Lihtsalt mängi! http://circus24.ee/

P.S. Muideks, oma kostüümid õmblesid lapsed oma õmblemisõpetaja Ieva Ait abiga:-) Tänud õpetajale!

 

 

Related Posts

Tags

Share This

468 ad