Inspiratsiooni suvekool Sännas

Postitatud 10.07.2017

Kutsume teid osalema INSPIRATSIOONI SUVEKOOLIS, mis nagu nimigi ütleb, pakub loomingulist puhkust kaunis looduses. See on võimalus nautida Eesti puutumatut loodust ja põhjamaist suve põnevas seltskonnas, eemal linnakärast, omandades selle käigus uusi oskusi. Suvekooli programmi kuuluvad tutvumine erinevate joonistamisviiside ja meditatsioonidega ning “inspiratsioonilaksuks” külaskäik ühe põneva kunstniku/mõtleja juurde, kes annab grupile loengu kohaliku kultuuri ainetel. Kindlasti jääb vaba aega lihtsalt olemiseks ja olesklemiseks.

Pakume õdusaid majutustingimusi erilises Lõuna-Eesti paigas, Sänna kultuurimõisas Võrumaal.
Lisaks hingetoidule tuleb parimal viisil toita ka oma keha: söögipooliseks on kvaliteetne, kohalik mahe taimetoit.

Kahel õhtul saab käia ka ehedas suitsusaunas ja tünnisaunas.
Joonistustarbed saab komplektina tellida meilt või ka ise endale sobivad vahendid kaasa võtta.

Aeg: 19–23. juuli 2017
Hind: 275 € (maksta saab osade kaupa)
Registreerimise kinnitab ettemaks: 100 eurot (hiljemalt 10. juuniks)
OÜ MATIITA, EE662200221065826943. Selgitusse: Inspiratsiooni Suvekool

Registreerimiseks ja edasise info saamiseks kirjuta inspiratsiooni.suvelaager@gmail.com või helista:
56151687 (Gerda), 58866177 (Monica)
Koht: Sänna Kultuurimõis
http://www.kultuurimois.kultuuritehas.ee/

Kursusel osalemise eelduseks on vaid soov veeta viis päeva maal koos rõõmsate avatud inimestega ning läbi loominguliste harjutuste avada oma loomekanalid – avastada enda jaoks uusi vaatenurki ümbritsevale. Osalejad ei pea omama joonistamisoskusi ega mediteerimiskogemust, kuid samas on teretulnud ka tegevkunstnikud või mõtluspraktikaga tuttavad inimesed.

Suvekooli läbiviijad:

Monica-Linde Klemet, ametilt keeleõpetaja, ent tegelenud üle kümne aasta meditatsiooni ja budistlike õpetustega. Ta on andnud Tallinna Õpetajate Majas meditatsioonikursusi ning veetnud igal aastal mõned kuud budistlikes eralduslaagrites. Vabal hetkel leiab teda lugemas ja looduses uitamas.

Gerda Märtens, rahvusvahelise taustaga illustraator ja illustratsiooniõpetaja, kes on olnud tegev väga erinevatel loomealadel, nagu muusika, film, maalikunst. Gerda loominguga saab tutvuda tema kodukalwww.gerdamartens.com. Tema jaoks käivad kunst ja elu oma ebaperfektses ilus käsikäes.

“Metsistunud sirelid ja jasmiinipuhmad, putukate sumin, raudrohust valendavad teeperved, logisevad piimapukid, tolmavad külateed, niitmata hein, leghorni kanad, valged sõstrad, vana külgkorviga mootorratas ja kõige selle kohal miski, millel pole nime – need on kadunud maailma sümbolid. Õnneliku inimese prototüübiks võiks olla inimene, kes istub suveõhtul keset oma vanaema koduraamatukogu täiuslikku kaost, jalas katkise kannaga sokid, ja kes on oma mobiiltelefoni ära kaotanud.“

– Valdur Mikita

Related Posts

Tags

Share This

468 ad