Filmiõhtu: “Lisa Limone ja Maroc Orange: tormakas armulugu

Postitatud 21.03.2013

29.03 kell 19.00

“Lisa Limone ja Maroc Orange: tormakas armulugu” räägib apelsinipoiss Marocist, Põhja-Aafrikast pärit paadipõgenikust, kes jõuab pärast tormi Sitsiilia rannikule. Maroci lootus leida vabas maailmas hea elu puruneb, kui ta satub tomatiistandusse orjatööle. Kaunis Lisa Limone, ketšupitöösturi tütar, elab muretut elu, kuid tal on üks suur soov – Lisa tahab leida tõelist armastust. Ühel päeval avastab ta rannast merekarbi, mis laulab talle Marocist. Kas põgenikust apelsinipoiss võib olla tema suur armastus?
See film on omalaadne Romeo ja Julia lugu, mis jõuab vaatajani nukuooperi vormis.
Filmi pikkus on 72 minutit, selles kõlavad läbisegi itaalia, prantsuse, inglise ja eesti keel, film on subtitreeritud eesti keelde.
Stsenaariumi kirjutasid Kati Kovács ja Peep Pedmanson, filmi lavastas Mait Laas, operaatoritöö tegi Ragnar Neljandi ja sellele kirjutas originaalmuusika helilooja Ülo Krigul.
“Lisa Limone ja Maroc Orange: tormakas armulugu” valmis Nukufilmi stuudios koosöös Soome filmiproduktsioonifirmaga BUFO. Selle valmimist toetasid Eesti Filmi Sihtasutus, Eesti Kultuurkapital ja Kultuuriministeerium, samuti Soome Filmi Sihtasutus ja Soome Rahvusringhääling.

Tasu 2 eur

Koostöös Kinobussiga

vaata treilerit:

Related Posts

Share This

468 ad