Ananda jooga täiskasvanutele

Postitatud 6.10.2014

Teisipäeviti kell 18.oo on Sänna Kultuurimõisas Ananda jooga. Esimene kogunemine on teisipäeval, 14. oktoobril. Joogat juhendab Jaapani päritolu Havail elav ameeriklane Jigaku Ryan Nakade. Huviringi ühe korra osalustasu on 3-5 eurot vastavalt võimalustele. Jooga toimub 18. novembrini ja on mõeldud täiskasvanutele.

Ananda jooga on oma olemuselt leebe ja meditatiivne, suunatud kõrgema teadvuse ja vaimsuse arengule.
Ananda jooga iga asend võimaldab kehal, meelel, hingel sügavuti kogeda kooskõlamist ja selle energeetilist mõju.
See joogastiil annab võimaluse kogeda sügavamat teadlikkust sellest, kuidas liigub meis energia ning kuidas seda igapäevases toimimises kasutada.

Jigaku viibib Sännas 2 kuud, mil ta teeb koos Leiutajate Külakooli lastega muusikat, laulmist, võitluskunste ning õpetab inglise keelt.
………………………………………………………………..
Jaapani päritolu Havail elav ameeriklane Jigaku Ryan Nakade on õppinud joogateraapiat ja idamaised ravimeetodeid Ananda kolledžis Ameerikas. Ta on sertifitseeritud jooga ja ayurveeda õpetaja ning on lõpetamas oma veeda astroloogia (sünnikaardi koostamise) õpinguid.Jigaku

Üle nelja aasta on Jigaku juhendanud joogalaagreid Kalifornias, Oregonis ja Havail, olnud budistliku psühholoogia ja väelaulude õpetaja.

Praegu elab Jigaku Havail ja on seal tegev jooga, väelaulude ja meditatsiooni juhendajana.

Jigaku ema on budistlik preester ja ta ise on teadlikult huvitunud vaimsetest teemadest alates oma teismeeast. Elukogemused on viinud teda silmitsi küsimustega kannatusest, eluülesandest, õnnest ja õnnestumistest.

Sellest ajast peale on ta põhjalikult õppinud ja uurinud erinevaid vaimseid traditsioone nagu jooga ja budism, sealhulgas omandanud oskusi meditatsiooni, ravimise, astroloogia, Tai Chi, võitluskunstide ja jungiaanliku psühholoogia kohta.

Kaaskysk (1)rahastab Eesti-Šveitsi koostööprogrammi Vabaühenduste Fond ja Kodanikuühiskonna Sihtkapital

Related Posts

Tags

Share This

468 ad