Teatrilaager 12-15aastastele noortele!

Postitatud 23.07.2020

Teatrilaager

20.-22. august 2020

Sänna Kultuurimõisas

Teatrisuunitlusega laager on mõeldud 12-15aastastele noortele, kellele meeldivad teatrimängud ja näitlemine.

Näitlemise töötubasid juhendavad Katrin Kullo

ja Henri Otsing,

kes on mitmeid aastaid olnud KutiMuti laagris juhendajad, õppinud ülikoolis teatriteadust ja osalenud Theatrumi näitestuudios.

Hääleavamise töötuba/mängulist laulutundi juhendab noor muusik Ken Arula, kes on muusika sees olnud alates varasest lapsepõlvest.

 

Laagri viimasel, kolmandal päeval, toimub etendus lastevanematele ning ühine pitsapidu Kultuurimõisa puuküttega pitsaahju juuresJ

Laagri maksumus 85.- (sisaldab laagritegevusi, majutust ja toitlustamist). Ööbimine Sänna mõisas. Toiduks on kaunis ning maitsev taimetoit, mida valmistab Karin Koorep.

 

Laagriga alustame 20. augustil kell 11.00 tutvumis- ja teatrimängudega, seejärel jutustame pärimuslugusid, millest kasvatame ühe toreda ühislavastuse. Kolmanda päeva õhtul saavad lapsevanemad laagris õpitut vaatama tulla!

Saame laagrisse vastu võtta vaid kuni 15 noort! Sestap anna huvist varakult märku kirjutades osaleja nime ja vanuse, erivajadused toidu osas ja vajadusel muu oluline info meilile: sannaair@gmail.com või helista 555 88 929 Kadi Noor

Laager toimub Võrumaal Rõuge vallas Sänna Kultuurimõisas, kus asub ka Leiutajate Külakool.

Sänna Kultuurimõis asub Võrumaal Rõuge vallas Sänna külas Sänna mõisas, mis on armsasti Pärlijõe embuses ning ümbritsetud põlispuudega. Sänna Kultuurimõisas tegutseb raamatukogu, kogukonnakeskus (ökopood, selvepesula), Leiutajate Külakool ning Leiutajate Külakooli lastehoid. Aasta lõikes toimub palju erinevaid kultuuriüritusi alates väärtfilmiõhtutega kuni põnevate kontsertide ning töötubadeni.

Uuri rohkem: https://www.kultuurimois.ee/

Leiutajate Külakooli kohta saad rohkem infot FB grupis nimega Leiutajate Külakooli sõbrad ja toetajad:-)

 

 

Related Posts

Tags

Share This

468 ad