Naiste Rännak – meeste hoitud ruumis

Postitatud 7.08.2019

NAISTE RÄNNAK – Meeste hoitud ruumis
Toimumiskoht: Sänna Kultuurimõis, Sänna küla, Võrumaa
Toimumisaeg: 23-25. august 2019 (algab reedel alates 17.00 ja lõpeb pühapäeval kl 15.00)
Sündmust loovad ja hoiavad: Raivo Juhanson ja Marek Koit

Armas Naine, oled südamest oodatud erakordsele Rännakule, kus ruumi hoidjateks on kaks Meest ning rännakul osalejateks Naised. See rännak on mõeldud Naistele, kes soovivad kontakti saada Iseenda sügavama olemusega ja seda läbi Mehe ausa peegelduse.

Me loome kanali Naiste ja Meeste vahel. Loome kanali harmooniasse, kus on võimalik ausalt väljendada ja ka vastu võtta ning samas tunda turvalisust, et ma olen täiesti piisav just sellise Naisena, kes ma täna olen.

Milline on minu parim kvaliteet täna Naisena? Kas ma suudan seda hoida ka siis kui ruumis on mehed? Kas ma soovin paremini mõista mehe tegelikku olemust kui mees on valmis avanema ja jagama oma sügavamat tõde? Kuidas mina saan astuda esimese sammu – armastuse sammu?

Tegelikult Sa tead ja tunnetad oma parimat kvaliteeti naisena, emana, vanaemana, õena, sõbrana, kolleegina. Kas julged selle parima kvaliteedi järgi ka elada? Millised võimalused meile avanevad kui saame igas hetkes pakkuda parimat kvaliteeti suhtesse iseendaga, partneri ja lähedastega?

Tunneta, mida kõike see looma hakkab – õrnust, avatust, ausust, julgust, armastust, küllust, kergust… Ja saad seda kõike kogeda meeste poolt loodud turvalises ruumis.

Just sinna me liigumegi sellel Naiste Rännakul läbi erinevate praktikate luues harmooniat ja küpsust läbi olemise ning kogemise.

Sellel Rännakul toome Sinuni:
– Sauna koos rituaalidega
– Kuulamise, väljendamise ja peegeldamise praktikad, mis on tõhusad tööriistad igas olukorras
– Matk loodusesse, hetke nautimine vaikuses
– Tantsurännak harmooniasse
– Juhendatud meditatsioon müstiliste kristallkausside saatel
– Aeg kõige armsamale inimesele – Iseendale

Rännak on üks tervik ja viib meid iga päevaga aina sügavamale. Ruum on hoitud ja läbi põimitud mõnusate rituaalidega, kus Sa kohtud oma küpse naiseliku väega.

OSALUSPANUS (usaldades oma sisetunnet ja võimalusi):
– kuni juunikuu lõpuni 235 Eurot
– kuni juulikuu lõpuni 265 Eurot
– alates augustikuust 295 Eurot (kohtade olemasolul)

See kuulub ruumi ja rituaali loojatele, lisaks ka sooja toa ja maitsva taimse kõhutäie eest kahel ööl ning kolmel päeval Sänna Kultuurimõisas.

REGISTREERIMINE: osalejaid ootame kuni 20 naist. Palun anna teada enda tulekust hiljemalt 15. augustiks 2019 e-posti teel: teadlikmees@gmail.com

Kui oled otsustanud tulla, siis palun registreeri ennast ning tasu ettemaks 50€ Teadlik Mees OÜ kontole LHV pangas EE387700771003675198. Selgitusse Naiste Rännak. Ettemaks kinnitab Su tulekut, ülejäänud osa saad tasuda kohapeal sularahas.

Kui Sa ei ole valmis, siis ära heida meelt, Sinu juurde tuleb võimalus siis kui on õige aeg.

Küsimused: teadlikmees@gmail.com või telefonile 56 292 097

Raivo Juhanson: “Nüüdseks üle 11 aasta tagasi osalesin juhuse tahtel meditatsiooni kursusel, mis sõna otseses mõttes muutis minu arusaama elu tegelikust olemusest. Avastasin, et maailm on palju avaram ja müstilisem kui seni olin oma 5 meelega tajunud. Sellest ajast sai alguse huvitav ja inspireeriv teekond, mis elu tasapisi, kuid võimsalt muutma hakkas.
Olen oma loomult praktik ja soovin elus võimalikult palju kogemusi saada, et seeläbi kasvada ja eneseteadlikkust tõsta. Enesearengu praktikatest ja joogast on saanud minu elu igapäevane osa, et end tasakaalus hoida, elust veel rohkem rõõmu tunda ja hetkes elamist nautida.
Olen ruumi hoidja ja looja. Igapäevaselt tegelen Teadlik Mees, Päikese Jooga ja SunDance nime all ning loon erinevaid üritusi: meeste väeringid, naiste ja meeste ühised väeringid, jooga, meditatsiooniõhtud, teadlikkuse kursused, retriitide loomine ja juhendamine, vabastav tantsimine, enesearengu nõustamine, „Vaba Mehe tee” suurseminaride looja ja korraldaja, FB-s „Teadlik Mees” grupi looja jne.
Ma austan ja armastan Meest iseendas. Mehed ongi vägevad! Just seda, kuidas oma väge taas avastada ning võttes seejuures oma elu eest täieliku vastutuse, pean väga oluliseks.”

Marek Koit: “Olen looja ja ruumihoidja. Olen teede rajaja.
Kutsusin mehi enda korraldatud esimesele Meeste Rännakule 3 aastat tagasi kui mul oli raske ja nad tulid. Võtsin selle kingituse kahel käel vastu, mis mulle tol hetkel toodi – julgesin selle panna kasvama enda sees ja olen seda kingitust nüüd jaganud. Jaganud seda nii meestega kui naistega kui ka lastega. Iga jagamine on kasvatanud mind minu väes ja olen hoidnud endas ka avatuna uudishimu – olen pidevas liikumises.
Loon rituaale maalähedases võtmes – läbi enda keha kogemuse. Olen hoidnud ruumi nii meestele kui ka naistele ja ka ühiseid naiste-meeste väeringe luues harmooniat. Olen loonud nii higitelgi kui ka tule rituaale. Olen loonud tantsurännakuid ja hoidnud ruumi ka vaikusele. Olen teel.”

Related Posts

Tags

Share This

468 ad