JOOGA NAISTELE. SINU TERVISE JA ILU HEAKS

Postitatud 25.09.2018

T kl 19.00-20.00, al 9.okt. 2018

Jooga on terviklik õpetus inimesest, kuidas luua harmooniat keha, hinge ja vaimu vahel. See on suurepärane abivahend kaasaja inimesele, aidates parandada üldist kehalist ja tervislikku seisundit, maandada pingeid ja stressi ning leida tasakaalu iseendas. Õpime tundma oma sisemisi jõuvarusid ja saame sinasõbraks oma kehaga.

Tundi on oodatud kõik naised, kes soovivad midagi enda ja oma tervise heaks ära teha. Tunnid toimuvad väikeses rühmas (maks 7-8 in), hubases ja toetavas õhkkonnas. Sooritame harjutusi pehmelt, vastavalt keha vajadustele ja võimalustele, mistõttu pole olulisi piiranguid vanusele ega füüsilisele vormile.

Lisaks joogaharjutustele kasutame tunnis Pilatese ja idamaade tantsu elemente, mis on voolavad, dünaamilised. Paraneb rüht, figuur, üldine enesetunne, liikumine muutub naiselikumaks ja graatsilisemaks.

Osaluspanus 5 € , 5 korra kaart 20 € (kehtib 2 kuud)

Kohtumiseni!

Marianne Suurmaa

tel: 581 22027; marianne.suurmaa@gmail.com

Olen lõpetanud TÜ usuteaduskonna psühholoogia kõrvalerialaga (2008.a.) Joogaga olen tegelenud ligi 25 a, rühmasid juhendanud üle 10 a. 2004-2006 läbisin joogajuhendajate 2-aastase kursuse (hatha jooga, Eesti Joogaühing). Lisaks olen läbinud muusikateraapia õpingud (TLÜ), erinevad tantsu- ja liikumisteraapia kursused Eestis ja välismaal. 2011-2016 elasin perega Lõuna-Saksamaal, kus õppisin klassikalist idamaade ja kreatiivset (vaba, loovat) tantsu ATaGe Tantsu- ja Tervise Akadeemias. Al 2017 a olen tagasi Eestis ja elan Võrumaal. Teen oma tööd südamega, mul on rõõm jagada oma oskusi ja kogemusi ka teistega.

Related Posts

Tags

Share This

468 ad